Dlaczego OpenCart?

Dlaczego warto wybrać OpenCart?

Jest gotowym oprogramowaniem sklepu internetowego, zawierającym wszystko czego potrzebujesz, aby sprzedawać w swoim sklepie internetowym. Pozwala samodzielnie i łatwo zarządzać własnym sklepem, przy pomocy wygodnego panelu administracyjnego. Nie musisz być informatykiem aby samemu zarządzać sklepem.

  • Jest dostępny w polskiej wersji językowej, zarówno po stronie panelu administracyjnego, jak i po stronie klienta sklepu,
  • Jest oprogramowaniem OpenSource, co oznacza, że jego użytkowanie jest bezpłatne i w odróżnieniu od wielu systemów sklepów używanych w Polsce, jak Shoper, RedCart czy Clickshop nie ponosisz żadnych opłat za utrzymanie sklepu i systemu. Dzięki temu, że nie jest oprogramowaniem abonamentowym, masz możliwość wprowadzenia w kodzie zupełnie dowolnych zmian i przystosowania sklepu zgodnie ze swoimi potrzebami.
  • Jest nowoczesny, powszechnie stosowany i bardzo dynamicznie rozwijany. Miarą popularności systemu jest liczba dodatków i szablonów jaka do niego istnieje – w przypadku OpenCart jest to ponad 9 tysięcy, co oznacza że jest jednym z najpopularniejszych systemów sklepów na świecie.
  • Bardzo bogata funkcjonalność: obsługuje dowolną liczbę walut, różne metody płatności, pozwala na tworzenie własnych zdefiniowanych podstron, dodawania kuponów rabatowych, czy tworzenia okresowych promocji.
  • Dobrze się pozycjonuje – posiada tzw. przyjazne linki oraz możliwość definiowania indywidualnych metatagów dla każdego produktu, kategorii, czy producenta, będące podstawą pozycjonowania w Google.
  • Bardzo efektowne szablony graficzne – dostępne szablony graficzne są bardzo efektowne graficznie, a ich łatwe wprowadzenie do sklepu sprawi, że możesz dysponować od razu gotowym sklepem, z grafiką dostosowaną do Twojej branży. Jeżeli chcesz, możesz skorzystać z bezpłatnego szablonu, lub zdecydować się na jeden z dostępnych komercyjnie.
  • Ciągłe aktualizacje – OpenCart jest ciągle aktualizowany i ulepszany. Twój sklep nie bedzie stał w miejscu, a dzięki regularnym aktualizacjom bezpieczeństwa, oprogramowanie jest odporne na włamania.

OpenCart to najlepszy i najnowocześniejszy z dostępnych systemów sklepów na bezpłatnej licencji OpenSource. Przekonaj się już teraz jak łatwo z niego korzystać i zainstaluj wersję polską na swoim serwerze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *