Home / Szablony / 5 Darmowych Szablonów OpenCart

5 Darmowych Szablonów OpenCart

Czy wiecie, że również do Opencart można znaleźć darmowe szablony? Te motywy graficzne z pewnością nie są tak bogate w możliwości jak szablony Opencart premium jakie znajdziecie na Template Monster, ale z pełnym powodzeniem możecie na nich zbudować ciekawy sklep internetowy. Zapraszam do przeglądu pięciu szablonów dostępnych za darmo i przystosowanych do budowy sklepu w najnowszej wersji tego oprogramowania.

Electromo

darmowy szablon opencart

Ten szablon pozwala stworzyć nowoczesny e-sklep z gadżetami elektronicznymi. Jest to tematyczny template wykonany w biało-niebieskich kolorach. Można do niego dodać proste animacje, które nadadzą dynamiki stronie. Jednocześnie sklep internetowy nie będzie przeciążony skryptami i będzie szybko ładować się na wszystkich urządzeniach.

Szablon Electromo posiada kluczowe rozszerzenia, w tym Ajax Search, Add to Compare, Add to Wishlist, Quick View, Contact Form, MegaMenu. Templatka wspiera fonty Google, co pozwala podłączać stylowe typografie na stronę. Zawiera czysty kod i jest przyjazny SEO.

Pobierz szablon tutaj

Zobacz demo

 

StoreFlex

StoreFlex szablon opencart

Za pomocą tego szablonu stworzysz szybko sklep z częściami samochodowymi. Jego design kładzie nacisk na duże zdjęcia, proste animacje i efektywną nawigację. Dzięki temu uwaga odwiedzających skupia się na oferowanych produktach, co pomaga zwiększyć konwersję.

Do szablonu StoreFlex zostały dodane rozwijane menu, wyszukiwarka Ajax, porównywanie produktów Ajax, lista życzeń Ajax, szybki podgląd produktów oraz opcje mediów społecznościowych. Kod templatki został zbudowany w zgodności ze standardami W3C i rekomendacjami wyszukiwarek internetowych. Z tego powodu szablon jest przyjazny SEO, a to oznacza, że łatwiej będzie znaleźć klientom nasz sklep w Google.

Pobierz szablon tutaj

Zobacz demo

 

DrugStore

szablon opencart apteka

DrugStore to rozbudowany szablon do sprzedaży kosmetyków, suplementów diety oraz leków w Internecie. Templatka ma tematyczny projekt, przełącznik kolorów i moduły do umieszczenia różnych treści na stronie. Do innych przewag należą rozbudowane opcje zarządzania wyglądem. To wszystko pomoże Ci dopasować wygląd apteki albo drogerii internetowej do własnych potrzeb.

Szablon DrugStore posiada następne moduły: Ajax Search, Add to Compare, Add to Wishlist, Quick View, Contact Form, MegaMenu. Z szablonem powinny działać wszystkie rozszerzenia z OpenCart marketplace. Szablon również jest responsywny i kompatybilny z każdą przeglądarką internetową. Możecie być pewni, że witryna będzie świetnie wyglądać zarówno na telefonach jak i na komputerze.

Pobierz szablon tutaj

Zobacz demo

 

MsCandy

szablon opencart cukiernia

MsCandy to wygodny szablon do sklepów oferującego słodycze, przekąski oraz desery. Templatka ma pastelowe kolory, które można dowolnie zmieniać i niezbędne moduły eksponujące produkty na stronie domowej. Do innych przewag szablonu można odnieść proste efekty animacyjne i obecność danych demo.

Ten szablon posiada rozwijane menu, polecane i nowe produkty, listę życzeń, porównywanie produktów, opcje mediów społecznościowych itd. Templatka wspiera fonty webowe Google, co pozwala podłączyć ponad 950+ stylowych typografie na stronę. Szablon także jest responsywny i przyjazny SEO.

Pobierz szablon tutaj

Zobacz demo

 

WCards

szablon openccart wcards

Podany szablon świetnie nadaje się do e-sklepów oferujących prezenty. Kolory są w nim dość krzykliwe, ale ciągle gustowne, przypominające opakowania prezentów na gwiazdkę. Jeśli jednak chcielibyście je zmienić, nie ma problemu, dzięki wygodnemu switcherowi kolorów. Duże zdjęcia prezentują się ładnie i z pewnością przyciągają uwagę kupujących.

Szablon posiada moduły developera ZEMEZ. Wśród nich można wyróżnić Ajax Search, Add to Compare, Add to Wishlist oraz Quick View. Jest także kompatybilny z modułami dostępnymi na OpenCart marketplace i w razie potrzeby możesz dodać brakujące funkcje i opcje na stronę. Posiada czysty kod, który został optymalizowany pod kątem SEO.

Pobierz szablon tutaj

Zobacz demo

 

szablony opencart

Odpowiedz

Adres e-mail nie będzie publikowany. Required fields are marked *

*

Scroll To Top