Home / Szablony / 6 Wspaniałych Szablonów Sklepu z Kosmetykami na OpenCart

6 Wspaniałych Szablonów Sklepu z Kosmetykami na OpenCart

Jeśli chcecie założyć sklep internetowy z kosmetykami, OpenCart nadaje się do tego idealnie, ponieważ posiada bogate funkcjonalności które przydadzą się w handlu kremami, perfumami czy artykułami do kąpieli takie jak wielowariantowość produktu, kody rabatowe, czy możliwość dodawania wielu zdjęć do sprzedawanego przedmiotu. Najprostszym sposobem na zrobienie udanego sklepu jest oczywiście skorzystanie z szablonu OpenCart który można szybko zainstalować i łatwo dostosować go do swoich potrzeb i wymarzonego wyglądu. Szablony można ściągnąć z podanych linków, kosztują zaledwie kilkadziesiąt dolarów (zazwyczaj 100 do 200 złotych) i można za nie zapłacić przy pomocy polskich Przelewów24 czy Paypala. Wszystkie przedstawione tu szablony były przez nas testowane i posiadają bogate możliwości customizacji, z własnym panelem administracyjnym, dzięki któremu w kilku kliknięciach możemy zmienić kolory, układ czy slidery. A oto nasza lista – zapraszamy was do przeglądu najlepszych szablonów kosmetycznych sklepów internetowych.

6. Look@me

opencart szablon sklepu kosmetycznego

Look@me to wdzięcznie wyglądający szablon o właściwie wielu zastosowaniach, którego zaletą jest łatwość dopasowania do własnych potrzeb i dostosowania do różnych typów sklepów. Trywialnie prosty do zainstalowania, posiada 6 gotowych presetów. Lista produktów może być wyświetlana w formie siatki albo rzędów i ma on takie popularne ułatwienia dla klientów sklepów jak przyklejony u góry koszyk w technologii Ajax który przesuwa się wraz ze scrollowaniem strony. Oczywiście szablon jest całkowicie responsive i płynnie zmienia się na urządzeniach mobilnych, w zależności od wielkości ekranu.

5. Ogani

OpenCart kosmetyki

Ten elegancki, „lekko” wyglądający sklep o eterycznym designie szczególnie przypadnie do gustu osobom planującym postawić na OpenCart sklep z kosmetykami naturalnymi. Wyróżnia się dużą ilość zieleni, wygląda nowocześnie i nie przytłacza zbędnymi dodatkami – a takie sklepy klienci lubią najbardziej. Oprócz kosmetyków pasuje także na przykład do sprzedaży eko-żywności. Posiada efektowne Mega Menu, pozwalające rozbudować menu nawet o obrazki czy dowolny kod HTML i co może być ważne dla wielu osób – ma moduł bloga, dzięki czemu możecie od razu dodawać aktualności, czy pisać artykuły takie jak porady zakupowe, wasze propozycje prezentów na różne okazje czy informacje o współpracy z blogerami – świetna sprawa dająca podstawę pod SEO i marketing sklepu.

4. Aroma

OpenCart szablon

Ten „aromatyczny” szablon OpenCart został zaprojektowany do sprzedaży perfum i świetnie sprawdza się w tej roli. Niezwykle efektywny graficznie, prosty w instalacji, z często robionymi aktualizacjami i działającymi z najnowszą wersją oprogramowania – idealna sprawa dla początkujących twórców i właścicieli sklepów internetowych. Zoptymalizowany pod SEO i obsługuje multi-waluty, więc możecie łatwo przyjmować także zamówienia z zagranicy – a nawet pokusić się o przygotowanie specjalnej wersji sklepu dla klientów z Anglii czy z Niemiec na tej samej domenie.

3. Cosmetics

zrób sklep z kosmetykami

Nic dodać, nic ująć – po prostu Cosmetics! Ten minimalistyczny szablon do sklepu z kosmetykami ma zaletę niewielkiej objętości, co wpływa dobrze na szybkość ładowania się i wygląd na mniejszych ekranach, na przykład w telefonach. Polecamy jeśli akurat szukacie czegoś nieskomplikowanego i prostego w obsłudze dla waszych klientów i nie chcecie budować jakichś kompleksowych designów. W projektowaniu sklepów internetowych More is Less, czyli Więcej to Mniej – i ten szablon najlepiej wyraża to hasła!

2. Fabulus

załóż sklep z kosmetykami

Fabulus, czyli cudowny jest zaawansowanym motywem OpenCart o bogatych możliwościach customizacyjnych. Jest też dostępny w super cenie – tylko 24 dolary, czyli jakieś 80 złotych za naprawdę potężną maszynę do własnego sklepu z kosmetykami. Zawiera kompleksowy panel sterowania z możliwością regulowania liczby kolumn na liście produktów, dodawanie własnych pól do produktu, porównania, slidery, integracja z Facebookiem i wiele innych. To jedna z naszych ulubionych pozycji na tej liście!

1. Nature Circle

szablon sklepu kosmetycznego

Nature Circle to jeszcze jeden minimalistyczny i naprawdę dobrze zrobiony szablon. Prosty w instalacji i korzystaniu, a jednocześnie z niesamowicie bogatym panelem administracyjnym, z możliwością ustawienia wyglądu w dowolny sposób. Ciekawą opcją jest tu integracja z Instagramem, który już niemal powszechnie wykorzystywany jest do promowania się, szczególnie przez sklepy internetowe z takimi produktami jak naturalne kosmetyki.  Życzymy ogromnej sprzedaży i świetnych wyników w waszym nowym sklepie z kosmetykami!

Odpowiedz

Adres e-mail nie będzie publikowany. Required fields are marked *

*

Scroll To Top